ΛΟΥΤΡΑΚΙ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΧΑΝΤΜΠΩΛ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
26-26

Ένα ματς που πήγαινε γκολ-γκολ  καθ’όλη τη διάρκεια του 60λεπτου .  Ο Βυζαντινός είχε την ευκαιρία να πάρει το παιχνίδι στα τελευταία 4 λεπτά του παιχνιδιού , με καλές άμυνες ,  αλλά το άγχος για την νίκη που έδειξαν ότι είχαν οι παίκτες του Γιάννη Πανούση δεν τις μετουσίωσαν σε γκολ.

Δίλεπτα 2 -2 Πέναλτι 4/3 - 7/7

Διακύμανση του σκορ ανά 10λεπτο:4-7 9-8 12-12(ημίχρ) , 17-15  22-22  26-26( Τελικό )

Πανιώνιος :( Καρατσούλης) Αντωνόπουλος 3,Μουσταϊρης ,Ελευθερίου 3 , Βλαχοσπύρος 5, Ρέντας 3 , Μουζακιώτης 2, Σουλτανίδης, Κόκκινος 10 , Κοντός , Δημητρακούλας.

Βυζαντινός: ( Ι. Πανούσης ) Χαραλαμπάκης, Αικατερίνης 8, Πλιάκουρας 2, Γκίκας 10, Παπαδόπουλος 3 , Κάπης 1 ,Καρακώστας 1, Φύττας , Καπνιστής , Αντωνίου , Μπάμπης , Γρούμπος , Μπέκος , Σακέλλης, Οικονόμου , Φίλης 3.